TVOŘÍME PRACOVIŠTĚ BUDOUCNOSTI

Spolehněte se na dlouholeté zkušenosti a odbornost

25LET ZKUŠENOSTÍ V OBORU

Pomáháme zefektivnit komunikaci ve firmách.
Nabízíme široké portfolio zařízení a služeb pro videokonference, telekonference a spolupráci na dálku. Navrhneme optimální řešení pro pro malé, střední i velké společnosti v jakémkoliv oboru. Klademe důraz na ergonomii užívání. Zohledníme velikost vašeho týmu, zasedací místnosti či preferenci technologické platformy Zajistíme instalaci a zaškolení zaměstnanců a poskytneme vám servisní podporu.

Videokonference pro
MS Teams

Máme DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI S REALIZACÍ VIDEOKONFERENCÍ PRO MS Teams. Navrhneme řešení pro jakoukoliv velikost prostoru a zrealizujeme i NEOBVYKLÁ ŘEŠENÍ. Budoucnost je v nových způsobech práce na dálku, naši zákazníci jsou už na ně připraveni. Zrealizujeme pro vás řešení pro hybridní SCHŮZKY, MEETINGY A VIDEOKONFERENCE. Obraťte se na specialisty na Teams.

Oblíbené produkty
a služby

Naši zákazníci si oblíbili videokonferenční systémy nové generace pro jejich snadné ovládání a uživatelsky přívětivé rozhraní. Větší týmy využívají multipoint hovory pro až 1000 stran s neomezeným voláním. Pro menší týmy jsou vhodná univerzální zařízení, která jsou plně kompatibilní se všemi obvyklými videokonferenčními platformami jako MS Teams, H.323/SIP, Zoom, Google Meet či Avaya Spaces.

Platformy
pro videokonference

Spolupracujeme s předními dodavateli technologických platforem pro videokonferenční zařízení. MS Teams, Cisco Webex, mezinárodně definované protokoly jako H.323, SIP a další. Platformy umožní snadný přenos videa, audia nebo sdílení dokumentů a jsou vhodné pro malé i velké týmy.

Řešení dle velikosti
prostor

Navrhneme videokonferenční řešení pro malé, střední i velké firmy či firemní home office. Řešení umožňují videohovor a audio přenos a sdílení prezentací. Pro střední a velké týmy automatické sledování aktivně mluvícího či aktivní akustické řešení zasedací místnosti. Řešení pro auly a auditória zajistí profesionální přenos zvuku pro řečníka i publikum. Řešení pro virtuální učebny poskytuje kvalitní přenos obrazu a zvuku pro učitele a možnost prezentace z vlastního počítače nebo tabletu. Videokonferenční technologie podporují platformy Microsoft Teams, Zoom, H.323, SIP, Webex nebo Google Meet.

Řešení na míru
na základě vašich potřeb

Plníme i náročné potřeby vyvíjené na míru našich zákazníků. Již v roce 2012 jsme představili naši službu Operace na dálku na prestižní lékařské konferenci Mefanet. Váš digitální obsah dostaneme kamkoliv díky Digital Signage. Projekty na míru řešíme i v oblasti průmyslu, kde významně zvyšují efektivitu práce a bezpečnost.

Naši
dodavatelé

Spolupracujeme s lídry v oblasti profesionálních videokonferencí, jako jsou Poly, Avaya, Yealink či Cisco. Tito výrobci zastupují většinu prodeje v celosvětovém měřítku. Všechna zařízení umožňují perfektní snímání zvuku a obrazu a sdílení prezentací. Vybrané videokonference nabídnou vhodné vlastnosti pro malé i velké týmy. Systémy podporují mezinárodně definované protokoly jako MS Teams, H.323/SIP či Cisco Webex.

Kontaktujte nás a prokonzultujeme
možnosti řešení přímo na míru pro váš tým.

Využijte bezplatné konzultace!
Na základě Vašich požadavků navrhneme nejvhodnější řešení.